Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Jadar - gwarancja najwyższej jakości

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce oraz lider w kreowaniu wnętrz i przestrzeni ogrodowych pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden i Jadar Sun Block.


Spółka działa od blisko 28 lat i oferuje wysokiej jakości materiały budowlane produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar Sp. z o.o., obok siedziby i fabryki w Radomiu posiada fabryki w Skaryszewie, Kielcach, Grójcu, oddziały sprzedaży w Ostrowcu Świętokrzyskim i Lublinie. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak: „Złoty Medal Targów Poznańskich 2017”, „Orły dizajnu 2017” „Lider Polskiego Budownictwa 2016” i „Diament Polskiej Jakości 2016”, Nagrodę Specjalną 10-lecia oraz Platynową Statuetkę Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”.


Więcej informacji na stronie www.jadar.pl

 

 

Poznaj marki firmy Jadar:

          

 

Dla członków Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług przygotowana jest oferta specjalna.
Więcej informacji pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w korespondencji proszę powołać się na członkostwo w MZHPiU)