Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Koperfam - połączenie ognia i wody

Koperfam Sp. z o.o. to polska firma o 100% kapitale rodzinnym. Firma stawia na jakość, rzetelność i profesjonalizm w każdym zakresie działalności.

 

Ponad 25-letnie doświadczenie, produkcja spełniająca kryteria najwyższej jakości, optymalizacja kosztów oraz ciągłe prace badawczo-rozwojowe sprawiają, że Koperfam Sp. z o.o. jest postrzegany jako lider na polskim rynku.Asortyment towarowy firmy Koperfam obejmuje:

  • produkty z branży ogrzewania spełniające ekologiczne wymagania (wkłady kominkowe, piece wolnostojące tzw. kozy)
    - na drewno lub pelet
    - gazowe

     

  • produkty z branży wellness&SPA: sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, kabiny kąpielowe, wanny SPA, baseny AFS, szafki basenowe z HPL, systemy do przebieralni, kabiny sanitarne HPL.


Uzupełnieniem oferty są elementy dekoracyjne do wyposażenia wnętrz z naturalnego kamienia.

Firma, dzięki zaangażowaniu i dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów, zyskała grono zadowolonych klientów. Koperfam był wielokrotnie nagradzany i doceniany, np. w 2011 roku otrzymał nagrodę Płomień Roku w kategorii wybór profesjonalistów; w 2012 r. firmie przyznano Europejski Certyfikat Rzetelni w Biznesie; na targach Kominki 2012 Międzynarodowe Targi Poznańskie przyznały nagrodę Acanthus Aureus.


Siedziba firmy mieści się w Legionowie. W skład siedziby wchodzą: biura, wzorcowy salon ekspozycyjny wraz z zapleczem szkoleniowym, laboratorium badawczo-rozwojowe, hala produkcyjna oraz magazyn wysokiego składowania.


UWAGA!!! Dla członków MZHPiU rabat -15% na zakup:

- sauny

- łaźni parowej

- wanny SPA

- basenu

- kominków na drewno lub na gaz

- pieców na drewno lub na gaz

- kotłów grzewczych na pelet


W zakresie współpracy prosimy o kontakt:

Barbara Koper, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 507 005 705


KOPERFAM TO PARTNER GODNY POLECENIA!!!