Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

FUH "Tess-Pol" Świat Dywanów i Wykładzin

Zajmujemy się doradztwem oraz sprzedażą wielu artykułów wykończenia podłóg dla domu, firmy czy instytucji publicznych. Główną gałęzią naszej działalności są wykładziny podłogowe. Prowadzimy sprzedaż oraz profesjonalny montaż wykładzin obiektowych jak i mieszkaniowych, w tym PVC oraz dywanowych.


Nasze produkty z powodzeniem sprawdzają się w hotelach, biurach, instytucjach publicznych, firmach oraz budynkach mieszkalnych.

Ponadto znajdą Państwo u nas ogromny wybór dywanów, sztucznej trawy o zastosowaniu sportowym jak i ogrodowym, paneli LVT, chodników, wycieraczek, mat łazienkowych i wielu innych. Nasza oferta uzupełniona jest o najwyższej klasy chemię budowlaną włoskiej firmy MAPEI.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i instytucjonalnych, inwestorów oraz firm budowlanych. Zaopatrujemy przedszkola, szkoły, szpitale i urzędy. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu pozyskujemy klientów w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Posiadamy największe w Warszawie i okolicach stany wykładzin PVC. Sprzedajemy produkty znanych polskich i zagranicznych marek jak np. Tarkett, Sit-in, Mapei, Lentex, CondorbCarpets, Agnella i wielu innych.


Z naszymi produktami możecie Państwo zapoznać się na stronie www.wykladzinyotwock.pl


Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dla członków Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług przewidziane są korzystne rabaty na nasze produkty.

Sylwek Dziedzic
505-916-051

F.U.H. "Tess-Pol" Świat Dywanów i Wykładzin
ul.Świderska 2/4, 05-400 Otwock
fax: 22 779-30-48