Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Jabłka Amela - oferta Klastra POLSKA NATURA

Polscy sadownicy stowarzyszeni w Klastrze POLSKA NATURA – dzięki szerokiej współpracy z naukowcami w zakresie innowacyjnych form prowadzenia sadów – uzyskali jabłka marki AMELA – ZERO POZOSTAŁOŚCI PESTYCYDÓW.

Zatem od tegorocznych zbiorów – po raz kolejny – jabłka marki AMELA, a także inne owoce, mogą być na naszych stołach – jako wyraz troski o zdrowie.

 

Stąd też zachęcamy wszystkich do spożywania jabłek marki AMELA, a zwłaszcza:


- dzieci i młodzież – by korzystały z owoców bez pestycydów,

- osoby starsze i chore – by korzystały z owoców bez pestycydów.

 

Uruchomione zostały kolejne linie przetwórstwa związanego z jabłkami marki AMELA:

 

- soki jabłkowe z jabłek marki AMELA,

- susz jabłkowy z jabłek marki AMELA.

 

Więcej informacji, w tym: gdzie jest prowadzona sprzedaż jabłek, soków i suszu z jabłek marki AMELA, można uzyskać pod nr telefonu (48) 664 23 31, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jak również na stronie internetowej www.amela.pl

 

ulotka amela DL 1 01.10.2019 cz. 1

 

 

ulotka amela DL 2 01.10.2019 r. cz