Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Polscy sadownicy stowarzyszeni w Klastrze POLSKA NATURA – dzięki szerokiej współpracy z naukowcami w zakresie innowacyjnych form prowadzenia sadów – uzyskali jabłka marki AMELA – ZERO POZOSTAŁOŚCI PESTYCYDÓW.

Czytaj więcej

Specjalnie dla członków MZHPiU firma TS MEDIA przygotowała ofertę na świąteczny zestaw prezentowy.

Czytaj więcej

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. - członek MZHPiU - z początkiem roku 2019 została przedstawicielem południowokoreańskiej marki K-SURGE na Europę.

Czytaj więcej

 

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. - członek MZHPiU - z początkiem roku 2019 została reprezentantem niemieckiej
marki BLAUPUNKT w asortymencie: Oświetlenie i źródła światła LED oraz baterie użytkowe (powszechnego użytku) – BLAUPUNKT Licht&Batterien.

Czytaj więcej

Firma Koperfam dla członków MZHPiU  oferuje 10% rabatu na produkty z oferty Koperfam SPA&Wellness.

Czytaj więcej

Firma Nexbud oferuje usługi w zakresie budowy domów mieszkalnych jednorodzinnych oraz obiekty innej użyteczności. Prowadzi kompleksową obsługę inwestycji w zależności od potrzeb klienta stan surowy zamknięty lub stan deweloperski. 

Czytaj więcej

Budowa i remont domu to czynności bez wątpienia bardzo czasochłonne. Szczególnie dużych nakładów pracy wymagają prace dekarskie – zarówno przegląd, renowacja, jak i układanie zupełnie nowego pokrycia.

Czytaj więcej

Firma „MARCHEWKA” jest całkowicie polską firmą z 30-letnim doświadczeniem. Oferta firmy obejmuje: schody, deski podłogowe, wnętrza.

Czytaj więcej

Dachówka czy blacha? To dylemat, przed którym staje większość osób budujących dom. Jednak coraz więcej marzących o własnych czterech ścianach stawia na nowoczesne, minimalistyczne bryły, a dla tych lepszym uzupełnieniem jest blachodachówka.

Czytaj więcej

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce oraz lider w kreowaniu wnętrz i przestrzeni ogrodowych pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden i Jadar Sun Block.

Czytaj więcej

Koperfam Sp. z o.o. to polska firma o 100% kapitale rodzinnym. Firma stawia na jakość, rzetelność i profesjonalizm w każdym zakresie działalności.

Czytaj więcej

ODO 24 - Ochrona Danych Osobowych

Pomagamy naszym klientom chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą. Dostarczamy nowoczesne, elastyczne i kompleksowe rozwiązania pomagające zapewnić.
Więcej na stronie ODO24.pl

 

Zajmujemy się doradztwem oraz sprzedażą wielu artykułów wykończenia podłóg dla domu, firmy czy instytucji publicznych. Główną gałęzią naszej działalności są wykładziny podłogowe. Prowadzimy sprzedaż oraz profesjonalny montaż wykładzin obiektowych jak i mieszkaniowych, w tym PVC oraz dywanowych.

Czytaj więcej

Przedszkole Niepubliczne Puchatkowo oferuje opiekę przedszkolną dla dzieci wraz z realizacją podstawy programowej zgodnie z wytycznymi MEN. Przedszkole prowadzi zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i ogólnorozwojowe. Organizuje również imprezy okolicznościowe dla dzieci.

Koperfam Sp. z o.o. prowadzi produkcję i sprzedaż rozwiązań grzewczych oraz systemów SPA . W swoim asortymencie posiadają m.in. kominki piece wolno stojące na paliwo stałe, kotły grzewcze na pelet i drewno, solary, elementy wyposażenia wnętrz i dekoracyjne z marmuru, sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, kabiny kąpielowe, wanny SPA, baseny AFS, kabiny sanitarne z HPL i inne.

Jesteśmy firmą usługową wyspecjalizowaną w rozwiązywaniu problemów utrzymania czystości we wszelkiego rodzaju budynkach, na różnych powierzchniach. Nasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego sprzątania pomieszczeń biurowych, powierzchni hotelowych, handlowych, magazynowych, bloków mieszkalnych. Realizujemy także usługi w zakresie pielęgnacji terenów zewnętrznych.

Firma MARCHEWKA oferuje wysokiej klasy schody i podłogi. Łącząc sztukę użytkową schodów z naturalnymi walorami wnętrza, kreuje unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego projektu, sprawia, że stają się one niepowtarzalnym meblem użytkowym. Dopełnieniem tak zaprojektowanych schodów jest oryginalna podłoga, która doskonale podkreśla charakter i dodatkowo eksponuje ich piękno.

Kompass Poland jest częścią światowego koncernu Kompass International z siedzibą we Francji w Paryżu.

Kompass International jest liderem w branży informacji biznesowych o firmach, działa w 66 krajach świata, zgromadził informacje o ponad 5 mln firm business to business. Kompass jako jedyna firma oferuje przedsiębiorcom kompleksowe podejście do promocji firmy i pozyskania nowych partnerów handlowych.

W Kompass możecie Państwo zakupić aktualne polskie bazy danych firm b2b, międzynarodowe bazy danych firm b2b, otrzymać dostęp do nowoczesnej platformy bazodanowej Easy Business i przeglądać dane o ponad 5 mln firm lub zamówić usługę e-mailingu. Z Kompass możecie również zrealizować efektywną promocję własnych produktów i usług na wyjątkowym adresowanym do przedsiębiorców portalu b2b www.kompass.com. Promocja na portalu www.kompass.com zapewnia dotarcie z Państwa ofertą do firm na całym świecie. Kompass zapewni również promocję Państwa oferty i firmy w nowoczesnych mediach takich jak Google, YouTube, Facebook.

Misją Kompass na całym świecie jest kojarzenie partnerów handlowych. Wspieramy przedsiębiorców w pozyskiwaniu klientów na całym świecie od 1944 roku. Polski oddział Kompass został utworzony ponad 20 lat temu.

Zaufało nam ponad 30.000 klientów na całym świecie, w Polsce ponad 3000 firm powiększa swoje rynki zbytu i efektywnie korzysta z doświadczenia Kompass.

ZAPLANUJ Z KOMPASS SWOJĄ KAMPANIE WRZEŚNIOWĄ WEJŚCIA NA NOWE RYNKI.

 

 

25_lat_Kompass.jpg