Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Seminarium szkoleniowe, 22-23 listopad 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy na seminarium szkoleniowe dla eksporterów usług, delegujących pracowników do krajów UE i EOG organizowane przez KPB UNI-BUD , które odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 r.

 

Oprócz interesujących prezentacji będzie można również skorzystać w drugim dniu z konsultacji indywidualnych z Prelegentami (harmonogram godzinowy zajęć w załączonych informacjach organizacyjnych).

 

Zaproszenie

Program seminarium

Informacje organizacyjne

Formularz zgłoszeniowy

 

Dla członków MZHPiU cena za udział w seminarium jest taka sama, jak dla członków KPB UNI-BUD. W formularzu zgłoszeniowym prosimy o wpisanie przy nazwie firmy: członek MZHPiU

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem KPB UNI-BUD pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. (22) 636 34 76