Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Seminarium „Etyczne standardy międzynarodowej rekrutacji"

Szanowni Państwo, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Międzynarodową Organizacją ds. Migracji – Agendą ONZ ds. Migracji, Business Centre Club, Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych i Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają̨ do udziału w seminarium na temat globalnej inicjatywy IRIS (International Recruitment Integrity System) i jej wdrożenia w Polsce, które odbędzie się 16 lipca 2019 roku w godz. 10.00-13.00 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych przy ulicy Książęcej 4.

 

Uregulowania dotyczące działalności odpowiedzialnych społecznie agencji i pracodawców oraz ich dostosowanie do zmieniających się warunków w środowisku międzynarodowym staje się obecnie priorytetem w kontekście polityki migracyjnej zarówno Polski jak i innych krajów europejskich.

Jesteśmy przekonani, iż Państwa udział w seminarium „Etyczne standardy międzynarodowej rekrutacji" przybliży Państwu najnowsze rozwiązania w tym zakresie.

 

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM

 

Zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji poprzez podany w zaproszeniu link rejestracyjny lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:


Andrzej Drozd - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.+48 796 093 863
Aleksy Mołdowan - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.+48 570 045 269