Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Seminarium szkoleniowe, 14-15 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy w terminie 14-15 czerwca 2019 r. do Wrocławia na seminarium szkoleniowe nt.: „Praktyczne aspekty transgranicznego świadczenia usług i delegowania pracowników w świetle wprowadzonych i planowanych zmian prawa w UE. Rynek niemiecki – wybrane zagadnienia prawne i podatkowe”.

 

Zapraszamy do Wrocławia na interesujące szkolenie, dyskusje o przyszłości „delegowania” oraz miłe spotkanie z Przyjaciółmi i pięknym Wrocławiem.

 

ZAPROSZENIE

PROGRAM SEMINARIUM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem KPB UNI-BUD pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
tel. (22) 636 34 76