Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie na Polsko-Tureckie Forum Gospodarcze

7 marca 2019 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Turcja. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest oficjalna wizyta Ministra Handlu Republiki Turcji Pani Ruhsar Pekcan w Polsce, której towarzyszyć będzie misja tureckich przedsiębiorców.

 

Organizatorem Forum jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. wraz z Wydziałem Handlowym Ambasady Turcji oraz Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, a także Krajową Izbą Gospodarczą i Polsko-Turecką Izbą Gospodarczą. Podczas Forum obecni będą przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii RP, m.in. Pani Minister Jadwiga Emilewicz. 

W agendzie wydarzenia planowane są prezentacje polskiej i tureckiej strony - w tym o programach finansowego wsparcia dla polskich eksporterów oraz możliwościach inwestycyjnych i eksportowych na rynku tureckim. Spotkanie skończy się sesją B2B z przedstawicielami tureckiego biznesu, reprezentującego sektory współpracujące w zakresie energetyki (modyfikacje sieci i instalacji), górnictwo, przemysłu motoryzacyjnego, innowacji, w tym elektromobilności, inteligentnych miast i sektora IT/ICT. 

Ze względów bezpieczeństwa w Forum uczestniczyć będą mogły tylko osoby, które wcześniej się zarejestrowały pod adresem: www.paih.gov.pl/Polska-Turcja. Tam też jest dostępna agenda spotkania. 
 

Językiem spotkania będzie język polski (tłumaczenie na język turecki). 
 
Udział w Forum jest bezpłatny. 
 
Zachęcamy do udziału w Forum.