Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Izba Przemysłowo-Handlowa Polska-Azja zaprasza na targi

Izba Przemysłowo-Handlowa Polska-Azja i Partnerzy zapraszają na targi.


1. Targi w Korei Hansei Sp. z o.o. oraz Targi w Korei Południowej pod nazwą: BeFe BABYFAIR & Business Meeting 2019.

Uczestnictwo w targach, jest współfinansowane przez organizacje południowokoreańskiego rządu. Warunkiem otrzymania dofinansowania - jest zgłoszenie przez Hansei Sp. z o.o. oraz przejście procesu kwalifikacyjnego.

Firmy, które przejdą kwalifikację (weryfikacja wniosków) otrzymują:
- do 900 USD dofinansowania na przelot,
- 2 noclegi w hotelu ze śniadaniami w dniach: 21.02-23.02/2019,
- tłumacza ENG. - KOR.
Finansowanie dotyczy 1 osoby z firmy. Jeśli chcieliby Państwo zgłosić, większą ilość osób z 1 firmy - koszty przelotu oraz hotelu, pokrywane są dla kolejnej osoby, we własnym zakresie.

W załączniku, informacje o wydarzeniu.

BeFe BABYFAIR&Business Meeting 2019

Kontakt Hansei Sp. z o.o
Beata Szwed Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

2. XVI edycja Międzynarodowych Targów Halal MIHAS 2019.
Ambasada w Malezji w Warszawie wraz z Malezyjską Agencją ds. Rozwoju Handlu Zagranicznego (MATRADE) zapraszają do wzięcia udziału w XVI edycji Międzynarodowych Targów Halal MIHAS 2019, które odbędą się w Kuala Lumpur w dniach 3-6 kwietnia 2019 r. Targi MIHAS będą gościć wystawców z ponad 40 krajów
Importerzy i dystrybutorzy mogą skorzystać z bezpłatnego zakwaterowania (4 dni (3 noce)) w dniach 1-4 kwietnia 2019 r. oraz transportu lokalnego (hotel-miejsce spotkań B2B-wystawa MIHAS).

2 kwietnia MATRADE będzie organizować spotkania B2B z malezyjskimi firmami. Formularz rejestracyjny (Registration Form) oraz formularz Product Service Code z dokładnym zaznaczeniem poszukiwanych w Malezji produktów i usług, prosimy zgłaszać do 1 lutego 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o Targach MIHAS na stronie: www.mihas.com.my oraz na stronie Izby Polska-Azja www.polandasia.com w dziale „aktualności”.

 

3. Targi w Iraku NAJAF INTERNATIONAL FAIR for TRADING and INVESTMENT 20 – 23.03.2019.
Izba Przemysłowo-Handlowa Polska – Azja (http://polandasia.com/) , sekcja Kraje Arabskie wraz ze strategicznym partnerem z Iraku : ALKHYAL BUSINESS CENTER. VIP (www.alkhyalvip.com) ma zaszczyt zaprosić Państwa firmę do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu w gospodarczym życiu Iraku w roku 2019, NAJAF INTERNATIONAL FAIR for TRADING and INVESTMENT, które ma miejsce w dniach 20.03 – 23.2019 w mieście Najaf, na południe od Bagdadu (ok. 180km) w NAJAF INTERNATIONAL EXHIBITION CENTRE (w okolicach Najaf Airport).
Najaf (blisko 2 mln mieszkańców) to jeden z głównych ośrodków handlu, rolnictwa, przemysłu, usług medycznych, wymiany biznesowej oraz bogatej bazy turystyczno – hotelowej na południu Iraku.
Możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu daje Państwu szanse bezpośrednich spotkań i rozmów z licznymi firmami i przedsiębiorcami irackimi oraz reprezentami wielu innych krajów biorących udział w tej imprezie targowej.
W Targach uczestniczyć będą wysokiej rangi przedstawiciele najważniejszych ministerstw Iraku, instytucji i organizacji biznesu i inwestycji oraz wiodących firm rynku irackiego i krajów ościennych.
Głównymi obszarami szczególnie preferowanymi przez Organizatorów są: rynek spożywczy, rynek energii (w tym energii odnawialnej i solarnej), ochrona środowiska, wyposażenie wnętrz (branża meblarska i elektryczna), przemysł i budownictwo, ochrona zdrowia (szpitale, wyposażenie i sprzęt medyczny), sektor motoryzacyjny, zabezpieczenie i ochrona środowiska, sektor wydobywczy (oil & gas), rolnictwo (nawozy, środki ochrony upraw, technika rolnicza). Wszystkie uczestniczące firmy mają pełne wsparcie i opiekę prawno – logistyczną.


Krótkie dane dotyczące rezerwacji i udziału w Targach :
- zakładany przez Organizatora standard wystawowy dla firmy to : 18m2 przy wpłacie w wysokości 8 000 USD a ramach tej opłaty maja Państwo zagwarantowane :
- Powierzchnia - standardowa wielkość stoiska: 18 m2

- Sprzęt: 2 x stół; 4 krzesła; gniazdo elektryczne 1 x; usługi internetowe Wi-Fi

- 1 x FASCIA z nazwą firm

- Zakwaterowanie w hotelu dla 2 osób (na każde 18 m2) x 2 pokoje jednoosobowe ze śniadaniem; 5 nocy( 4* hotel

- Odbiór na lotnisku w Naja

- Codzienny transfer z hotelu na wystaw

- Formalności związane z wizą i niezbędną dokumentacją targow

- Wsparcie przy niezbędnych formalnościach i zezwoleniach celnych dla towarów przeznaczonych na Targi

- Miejsce w specjalnym magazynie wystawowym z pełną listą nazw wystawców, kompletnych danych, w tym krótki profil każdej firmy

- Formalna pomoc i wsparcie podczas spotkań biznesowych i seminariów

- Usługi tłumacza (po uprzednim zamówieniu formalnych rozmów biznesowych i określeniu zakresu usług : odpłatność do ustalenia indywidualnie).
Jest możliwość specjalnej rezerwacji powierzchni: 9m2 na jedną firmę przy wpłacie w wysokości 4 500 USD ale wówczas gwarantowany, nieodpłatny pobyt w hotelu na 5 noclegów wraz ze śniadaniem dotyczy tylko 1 osoby a nie 2 osób, jak przewidziano w standardzie 18m2.
Pozostałe punkty gwarantowane zgodnie ze standardem dla 18m2.
Istnieje oczywiście możliwość elastycznej rezerwacji większych powierzchni w modułach odpowiednio dobranych do potrzeb Uczestnika Targów.
Informujemy, że planowany czas zamknięcia listy uczestników to 30.01.2019 z uwagi na konieczność rozpoczęcia procedur wizowych, logistyczno – celnych i organizacyjnych celem poprawnego przygotowania Targów.


Wszystkie pytania oraz potwierdzenie udziału w Targach i rozpoczęcie procedury rezerwacji określonej powierzchni targowej, proszę kierować do oficjalnego przedstawiciela partnera irackiego ALKHYAL BUSINESS CENTER. VIP: Pan Jacek Ostrowski
Tel. kom.: + 48 501 974 874
oraz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pan Jacek Ostrowski wraz zespołem są w stanie przedstawić także oferty firm, które nie delegują swoich przedstawicieli na Targi.