Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Wielka Gala POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2018

22 czerwca w warszawskim Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość.

 

 Organizatorem uroczystości jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Podczas Gali poznaliśmy Laureatów:

- jubileuszowej XV edycji Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”,

- jubileuszowej X edycji Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”,

- XI edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”,

- XI edycji konkursu „Perły Medycyny”,

- I edycji konkursu „Polskie Perły”.


Uroczystość zgromadziła ponad 600 osób: przedstawicieli firm, samorządów, placówek medycznych, jak również osobistości ze świata polityki i nauki. Galę w znakomity sposób poprowadzili: Anna Dec oraz Krzysztof Ibisz.

 

Relacja z Gali oraz Laureaci

Zdjęcia z Gali