Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Spotkanie informacyjne w Warszawie „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na założenie i rozwój działalności gospodarczej.

 

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. w godz. 10:00-13:00 w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, ul. Jagiellońska 74. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub złożenie wypełnionego formularza osobiście w Głównym Punkcie Informacyjnym (ul. Jagiellońska 74, Warszawa) do 9 kwietnia do godziny 12:00.

 

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przesłane bez formularza zgłoszeniowego nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji. Informujemy również, iż nabór uczestników na spotkanie informacyjne może zostać zakończony wcześniej z powodu wyczerpania limitu miejsc. Wysłanie formularza nie oznacza automatycznego wpisu na listę uczestników spotkania.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Miejsce, w którym będzie prowadzone spotkanie informacyjne dostosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu nr 2 w formularzu zgłoszeniowym.

 

 

Dla kogo
Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych, które chcą założyć działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoją działalność.

 

 

Program spotkania
10:00-10:15 Rejestracja uczestników i wydanie materiałów szkoleniowych;
10:15-10:45 Przedstawienie możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej;
10:45-11:15 Przedstawienie możliwości wsparcia z Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego na rozwój działalności gospodarczej;
11:15-11:30 Przerwa;
11:30-12:30 Przedstawienie możliwości wsparcia z Krajowych Programów oraz instrumenty zwrotne na rozwój działalności gospodarczej;
12:30-13:00 Konsultacje indywidualne.

 

Organizator spotkania
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie

ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Data: 28.03.2018