Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Sieć Start Alliance zaprasza innowacyjne firmy z Warszawy!

Dzięki członkostwu instytucji z Grupy PFR ( PARP, PAIH i PFR) w sieci Start Alliance innowacyjne przedsiębiorstwa z Warszawy mogą wziąć udział w specjalnych programach mających na celu wsparcie polskich firm w internacjonalizacji.

 

 

Zapraszamy warszawskie firmy do składania aplikacji w dwóch programach – Start Alliance Berlin: Internet of Things (rekrutacja do 1 kwietnia br.) i Start Alliance Wiedeń (nabór otwarty do 10 kwietnia br.). W ramach inicjatywy oferowane są warsztaty, podczas których uczestnicy nauczą się m.in. jak zebrać fundusze na projekty i zdobyć potencjalnych inwestorów. Dodatkowo, w ramach oferty przedsiębiorcy będą mieli możliwość skorzystania ze szkoleń z zakresu PR, HR oraz regulacji prawnych dotyczących prowadzenia biznes na rynkach UE.

 

Wyżej wymienione programy są dedykowane dla firm, które wykraczają poza etap pomysłu czy prototypu i zostały już z powodzeniem wprowadzone na rynek krajowy oraz są zlokalizowane w jednym z miast należącym do sieci partnerskiej. Staż przedsiębiorstwa nie ma wpływu na proces rekrutacji.

 

Start Alliance to sieć publiczno-prywatnych partnerów, prowadzących działania akceleracyjne, łączące start-upy i duże firmy (korporacje) w takich miastach jak: Berlin, Nowy Jork, Tel Awiw, Londyn, Paryż, Szanghaj i Wiedeń. W tym roku dzięki Projektowi Next Step Poland, w który zaangażowane są trzy organizacje z Grupy PFR: PAIH, PARP i PFR, do grona innowacyjnych miast wstąpiła Warszawa. Inauguracja współpracy odbędzie się 10 kwietnia br. podczas WOLVES Summit.

 

Informacje o działaniach skierowanych do innowacyjnych przedsiębiorstw znajdują się w menu na stronie PARP.

 

 

Źródło:www.parp.gov.pl

Data: 22.03.2018