Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Spotkanie informacyjne w Radomiu pn. „Wsparcie na STARCIE – możliwości pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej, jej rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji”

Celem spotkania informacyjnego jest zapoznanie beneficjentów z zagadnieniami dotyczącymi funduszy europejskich, zasadami aplikowania o środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej i jej rozwój oraz możliwymi formami wsparcia w kontekście podnoszenia kwalifikacji.

 

Spotkanie odbędzie się 6 marca 2018 roku w godz. 11:00-14:00 w sali kominkowej na terenie zamku w Szydłowcu, ul. Józefa Longina Sowińskiego 2. Prosimy o zgłaszanie udziału poprzez formularz zgłoszeniowy. Formularz należy przesłać na adres e-mil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Radomiu. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce, w którym prowadzone będzie spotkanie informacyjne, jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym.

 

Dla kogo
Spotkanie skierowane jest do młodzieży z regionu szydłowieckiego oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich w zakresie zakładania działalności gospodarczej, jej rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

 

Program spotkania

  • Źródła informacji na temat Funduszy Europejskich, w tym działalność Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich; Sposób działania i założenia Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich i źródeł krajowych;
  • Fundusze Pożyczkowe jako źródło dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • Działalność gospodarcza na obszarach wiejskich i rola Lokalnych Grup Działania w rozwoju przedsiębiorczości na terenie gmin wiejskich i wiejsko–miejskich;
  • Podsumowanie spotkania informacyjnego, pytania, konsultacje indywidualne.

 

 

Organizator spotkania
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Radomiu

ul. Kościuszki 5A, III piętro, pok. 307

26-610 Radom

tel. 22 542 27 13, 22 542 21 28

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Data:20.02.2018