Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie na konferencję "Możliwości współpracy z chińską prowincją Zhejiang

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmami branży elektrycznej i oświetleniowej z jednej z najlepiej rozwiniętych gospodarczo prowincji Chin, prowincji Zhejiang.

 

Spotkanie połączone jest z:

- organizacją specjalnej ekspozycji firm z prowincji Zhejiang na 26-tych Międzynarodowych Targach ŚWIATŁO 2018

- degustacją przysmaków kuchni chińskiej

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz prowincji, którzy nie tylko zapoznają Państwa z możliwością współpracy z firmami z prowincji Zhejiang, ale również odpowiedzą Państwu na konkretne pytania, dotyczące znalezienia interesującego Państwa partnera.

 

 

konferencja 31.01.2018

 

Miejsce spotkania: Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI, sala A, 1-sze piętro

Data i godzina: 31 stycznia, godzina 10.30

 

Krótka informacja o prowincji Zhejiang:

Zhejiang to miejsce rozkwitu prywatnej przedsiębiorczości i jeden z najlepiej rozwiniętych ekonomicznie obszarów w „Państwie Środka”. Do głównych sektorów produkcji należy zaliczyć branże: elektromechaniczną, tekstyliów, przemysł wysokiej jakości maszyn, usług internetowych, elektroniki, produkcja nowych materiałów i napędów samochodowych. Zhejiang to również wiodący producent w sektorze gospodarki rolnej i hodowlanej. W prowincji Zhejiang zlokalizowanych jest ponad 860 tysięcy prywatnych firm, w tym ok. 4000 firm oświetleniowych.