Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Weź udział w badaniu: „Monitoring Krajowej Inteligentnej Specjalizacji". Nagrody!

Jako przedsiębiorcy są Państwo dla nas kluczowym partnerem, z którym chcemy wspólnie uzgadniać kwestie istotne z punktu widzenia rozwoju gospodarczego naszego kraju. Biorąc udział w organizowanych przez nas badaniach wywierają Państwo realny wpływ na nasze działania i wybory.

 

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do nowej inicjatywy związanej z wyłonionymi dla naszego kraju 17 inteligentnymi specjalizacjami, które są wspierane i monitorowane pod kątem ich potencjału rozwojowego dla naszej gospodarki oraz pod kątem ich udziału we wsparciu ze środków publicznych. Badanie „Monitoring Krajowej Inteligentnej Specjalizacji” jest wspólnym przedsięwzięciem PARP i dawnego Ministerstwa Rozwoju, a jednym z elementów tego projektu jest SMART PANEL, czyli badanie potencjału innowacyjnego polskich przedsiębiorców. Najważniejszym celem tego badania jest wyłonienie nowych obszarów/dziedzin, które mogą stać się nowymi specjalizacjami krajowymi.

 

Będziemy bardzo zobowiązani za Państwa pomoc w identyfikacji nowych specjalizacji. Wiąże się to z jednorazowym wypełnieniem ok. 20-minutowej ankiety, do której link znajduje się poniżej:

https://ankiety.parp.gov.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=KIS_2_ALL


Osoby, które odpowiedzą na ankietę otrzymają w podziękowaniu atrakcyjne publikacje książkowe i audiobooki do wyboru.

 

Ponadto, przedstawiciele firm, które zostaną zidentyfikowane jako działające w obszarach o wysokim potencjale rozwojowym, będą zapraszani na spotkania oraz warsztaty, w trakcie których będą mieli okazję poznać inne firmy i instytucje (badawcze, naukowe) działających w danym obszarze. Spotkania będą służyły wypracowaniu – we współpracy z ekspertami – pomysłów na wspólne przedsięwzięcia oraz rekomendacji dotyczących sposobów wsparcia przedsiębiorstw ze środków publicznych.

 

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety do 19 lutego br. i z góry bardzo dziękujemy za poświęcenie nam swojego czasu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z p. Dorotą Frączek (tel: 22 432 83 50, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

Źródło:www. een.org.pl

Data: 22.01.2018