Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Misja Gospodarcza do São Paulo, 7-13 kwietnia 2018 r.

W imieniu Polsko - Portugalskiej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do São Paulo w Brazylii, która odbędzie się w dniach 7-13 kwietnia 2018 r.

 

Misja organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku. 

 

To już trzecia edycja Misji PPCC do São Paulo, po sukcesie wyjazdów z września 2016 roku i kwietnia 2017 r. Misje gospodarcze PPCC są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B oraz indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z profilem każdego z uczestników. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej, która znajduje się tutaj. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej: https://goo.gl/forms/jtYYoauVTLOC3qN73 oraz nadesłania Państwa prezentacji firmowo-produktowej w języku angielskim na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą São Paulo w Brazylii, celem podjęcia dalszych kroków.

 

Dalszych informacji udziela Dyrektor Generalny PPCC p. Wojciech Baczyński, tel. +48 696 760 925, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:19.01.2018