Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie do udziału w Korea EXPO 2017

Koreańska Agencja Promocji Handlu i Inwestycji (KOTRA), pełniąca funkcję Sekcji Handlowej Ambasady Republiki Korei w Polsce, zaprasza na Korea EXPO 2017, które odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2017 r. w Warszawie.

 

Podczas dwudniowego wydarzenia blisko 70 wiodących koreańskich firm zaprezentuje produkty z różnych gałęzi przemysłu (m.in. elektronika, rozwiązania IT, maszyny przemysłowe, sprzęt medyczny, kosmetyki). Zarejestrowani uczestnicy Korea EXPO 2017 będą mieli okazję zapoznać się z ofertą koreańskich przedsiębiorców, a także wziąć udział w indywidualnych spotkaniach biznesowych. Umówione na konkretną godzinę spotkania będą odbywać się w Pałacu Kultury i Nauki (wejście od ul. Marszałkowskiej) w godz. 10:00-17:00.


Spotkania z firmami koreańskimi są bezpłatne. Dla Państwa komfortu zapewniamy również tłumaczy polsko-koreańskich i polsko-angielskich. Spotkania te nie zobowiązują do podjęcia współpracy. Lista koreańskich wystawców, a także formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: http://koreaexpo2017.kotra.pl/.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć również Polsko-Koreańskie Forum Współpracy Biznesowej poświęcone tematyce dwustronnej współpracy w zakresie handlu i inwestycji. Forum odbędzie się dnia 29 czerwca w hotelu InterContinental.

W ramach wydarzenia zapraszamy również na uroczystą kolację, w której wezmą udział koreańscy wystawcy, przedstawiciele biznesu oraz administracji publicznej z różnych krajów (godz. 18:00, hotel InterContinental).

Osobom, które nie mają możliwości udziału w kolacji oferujemy lunch - vouchery na posiłek w hotelu InterContinental w godz. 12:00-15:00 będą rozdawane podczas rejestracji uczestników na Forum.

UWAGA: Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny na stronie internetowej wydarzenia http://koreaexpo2017.kotra.pl/ ). Uczestnictwo w wydarzeniu zostanie potwierdzone e-mailowo.