Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym

Firma Europa 2000 Sp. z o.o. – członek Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług – ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym, z zakresu umiejętności komputerowych.

 

Szkolenie skierowane jest do osób powyżej 50 roku życia, jak również po 25 roku życia – z terenu powiatu radomskiego, przysuskiego, szydłowieckiego oraz lipskiego, które są zainteresowane wzięciem udziału w bezpłatnym kursie informatycznym pod nazwą: „Z ICT ZA PAN BRAT”. Ma on na celu zdobycie wiedzy na temat obsługi komputera i wszelkich programów/portali informatycznych, a dla osób, które posiadają już te umiejętności, nowe możliwości podniesienia swoich dotychczasowych kompetencji, aby iść z duchem czasu
i pogłębiać swoją wiedzę.


Poziom zajęć i tempo pracy będą dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej z grup – zajęcia odbywają się na terenie danej Gminy, w której zbierze się grupa do przeszkolenia (maksymalna ilość osób w grupie: 10).


Szkolenia są całkowicie bezpłatne, a dzięki nim, każda osoba, która zgłosi się do udziału w kursie, otrzymuje:

- 180 godzinnych zajęciach komputerowych,
- materiały dydaktyczne w postaci podręcznika, zeszytu i długopisu,
- obiad (2 dnia) oraz serwis kawowy,
- certyfikat kwalifikacji komputerowych, w postaci Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.


Szczegółowych informacji udziela:
Beata Domańska – Kierownik Projektu
kom: 721 881 818