Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Misja Gospodarcza do Kanady

W dniach 4 – 10 maja odbędzie się oficjalna Misja Gospodarcza do Kanady z udziałem delegacji Ministerstwa Rozwoju.

 

Misja dedykowana jest organizacjom i instytucjom otoczenia biznesu (izbom gospodarczym, stowarzyszeniom, klastrom, agencjom rozwoju, strefom ekonomicznym, parkom technologicznym, inkubatorom itp.) oraz przedsiębiorcom indywidualnym zainteresowanych pozyskaniem partnerów handlowych, kooperantów, inwestorów, a także promocją i współpracą z samorządami lokalnymi Prowincji Ontario.

W programie Misji przewidziano: warsztaty prezentujące możliwości polskich firm na rynku Ameryki Północnej, seminarium poświęcone umowie CETA i zapowiedzianych korzyści dla przedsiębiorców z EU oraz wiele spotkań biznesowych, w trakcie których będzie dużo okazji do pozyskania partnerów i kooperantów biznesowych oraz do prezentacji własnych ofert. Uczestnicy wezmą również udział w dorocznej Polonijnej Gali Biznesu „Excellence Award Gala”.


Ilość miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy

Program wydarzenia

Więcej informacji udziela:

Zdzisław Wojtasik, Dyrektor; tel. +48 502 303 293, PEGAZ- Biuro Canada-Poland Chamber of Commerce w Polsce;

Wojciech Śniegowski, Prezes; tel. +1 416 471 2472, Biuro Canada-Poland Chamber of Commerce w Kanadzie

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.