Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Dni otwarte Funduszy Europejskich

Jesteś beneficjentem/beneficjentką środków UE? Chcesz pokazać i promować swoją działalność? Zgłoś się do 18 kwietnia br. do tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce.


To prawie 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających, którzy przez cztery dni maja mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://dniotwarte.eu/