Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie: Polsko-Chińska Konferencja Gospodarcza

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Gospodarczą Prowincji Hunan Chińskiej Republiki Ludowej, która odbędzie się we wtorek 14 marca 2017 r., w godz. 14:30 – 18:30 w Hotelu Sofitel Victoria przy ul. Królewskiej 11 w Warszawie.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Wydział Handlu Prowincji Hunan (ChRL) we współpracy z Chińsko-Polską Fundacją Komunikacji i Rozwoju,
pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego.


W konferencji weźmie udział kilkudziesięciu przedsiębiorców z Chin reprezentujących różne sektory działalności gospodarczej. Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje nt. potencjału ekonomicznego prowincji Hunan oraz możliwości podjęcia dwustronnej współpracy. Całości wydarzenia towarzyszyć będzie organizowany w godz. 16:30 – 18:30 - panel rozmów biznesowych (b2b).


Zaproszenie, agenda spotkania oraz charakterystyka firm chińskich - uczestników konferencji – w załączeniu.


W celu zgłoszenia udziału w wydarzeniu, prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Rejestracji można dokonywać do 12 marca br.
Wskazane jest aby przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w konferencji, w informacji zgłoszeniowej przedstawili krótki opis działalności swojej firmy.