Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Ochrona znaków towarowych w Unii Europejskiej", 22 czerwca 2016 r., Warszawa

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Ochrona znaków towarowych w Unii Europejskiej".Seminarium odbędzie się 22 czerwca 2016 r. w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godz. 10:30-14:00.

Zgłoszenia na seminarium można dokonać poprzez wypełnienie i przesłanie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 20 czerwca 2016 r. załączonego formularza zgłoszeniowego.

Seminarium przeznaczone jest dla firm z sektora MŚP. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników w przypadku dużej liczby zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela p. Mariusz Idzikowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 22 432 88 21

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Program seminarium

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:15.06.2016