Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Handel transgraniczny. E-marketing, e-logistyka i aspekty prawne dla MŚP", 9 czerwca 2016 r., Warszawa

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Handel transgraniczny. E-marketing, e-logistyka i aspekty prawne dla MŚP".


Seminarium odbędzie się 9 czerwca 2016 r. w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godz. 10:00-14:30.

Zgłoszenia na seminarium można dokonać poprzez wypełnienie i przesłanie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 czerwca 2016 r. załączonego formularza zgłoszeniowego.

Seminarium przeznaczone jest dla firm z sektora MŚP. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników w przypadku dużej liczby zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela p. Mariusz Idzikowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 22 432 88 21

Partnerem seminarium jest Izba Gospodarki Elektronicznej (e-Commerce Polska)

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Program seminarium
Formularz zgłoszeniowyŹródło:www.een.org.pl
Data:30.05.2016