Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Polsko-szwedzkie seminarium w Umea


W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie zapraszamy do udziału w seminarium "Poland-Sweden – Let's create an innovative bridge!", które odbędzie się 2 czerwca 2016 r. w miejscowości Umea.


Seminarium będzie miało charakter biznesowy, a jego głównym celem będzie promocja współpracy gospodarczej i handlowej pomiędzy Polską i Szwecją.

W seminarium będą uczestniczyli przedstawiciele władz regionu Västerbotten i miasta Umeå, uniwersytetu Umeå oraz regionalne środowiska i instytucje biznesowe, między innymi Västerbotten Investment Agency (VIA), Umeå Västerbottens Handelskammare oraz Umeå Företagarna oraz zainteresowane polsko-szwedzką współpracą firmy lokalne. Będzie to doskonała okazja, aby w jednym miejscu spotkać wszystkich najważniejszych graczy z tego regionu. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Program seminarium

Wszystkie osoby zainteresowane tym wydarzeniem proszone są o kontakt z WPHI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:17.05.2016