Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Giełda kooperacyjna podczas Wystawy Lotniczo-Kosmicznej ILA, 1 - 3 czerwca 2016 r., Berlin (Niemcy)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej podczas Międzynarodowej Wystawy Lotniczo-Kosmicznej ILA, która odbędzie się w dniach 1 - 3 czerwca 2016 r. w Berlinie.

 

ILA to największa niemiecka Międzynarodowa Wystawa Lotniczo-Kosmiczna organizowana co dwa lata w Berlinie od 1992 na terenie lotniska Schönefeld. Obok Salon International de l'Aéronautique et de l'Espace w Paryżu i Farnborough International Airshow jest to najważniejsza i największa wystawa lotnicza w Europie. Organizatorem wystawy jest Niemiecka Federacja Lotnictwa i Przemysłu Kosmicznego (Bundesverband der Deutschen Luft- und Raumfahrtindustrie).

Głównym celem udziału w giełdzie kooperacyjnej dla uczestników jest pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do będącego światowym ośrodkiem rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiach oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży lotniczej i kosmicznej. Bardzo istotnym aspektem wydarzenia jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy jego uczestnikami. 

Obszary tematyczne branży lotniczej i kosmicznej:


- Elektronika, IT , Telekomunikacja;
- Technologie kosmiczne;
- Pozostałe rozwiązania energetyczne;
- Fizyka;
- Pomiary i standardy.

Jak to działa ?

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;

    Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
    Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
    W dniach 1 - 3 czerwca 2016 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędzie się seria uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.
    Spotkania odbędą się w Berlin ExpoCenter Airport, Hala 3, Stoisko 414

Ważne terminy

    Do 26 maja - rejestracja profili online i wybór partnerów biznesowych do spotkań
    1 - 3 czerwca - giełda kooperacyjna

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z transportem i zakwaterowaniem, a także zakupem biletów wejściowych na ILA.

Oficjalna strona giełdy kooperacyjnej

https://www.b2match.eu/ila2016

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:12.05.2016