Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie - Polski Kongres Gospodarczy - 27 stycznia 2016 r.

 

Szanowni Państwo,

po raz kolejny Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej będą organizatorem Polskiego Kongresu Gospodarczego. Dlatego też w imieniu Prezydenta Andrzeja Malinowskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Polski Kongres Gospodarczy 2016, który odbędzie się 27 stycznia 2016 r.
o godzinie 10.00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, przy ul. Rektorskiej 4.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Celem Kongresu będzie próba wypracowania odpowiedzi na pytanie o to, jak usprawnić prawno-
-instytucjonalne otoczenie biznesu, aby w pełni wykorzystać potencjał polskiej gospodarki. Wyzwanie stanowi szczególnie szeroko pojęty biurokratyzm – opieszałość funkcjonowania administracji, długotrwałe procedury, nadmierna sprawozdawczość, niejasność przepisów, brak stabilności prawa i otoczenia prawnego.

Dlatego też tytuł tegorocznej edycji brzmi: Stop biurokratyzmowi!.

Rejestracja możliwa jest na stronie Polskiego Kongresu Gospodarczego – pod adresem: www.polskikongresgospodarczy.pl, w zakładce REJESTRACJA.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Departamentem Projektów – pod numerem telefonu: 22 518 87 00 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

 

 

Źródło:www.pracodawcyrp.pl

Data:25.01.2016