Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Konferencja Next Step Poland

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału  w konferencji Next Step Poland, która odbędzie się 16 stycznia 2016 r. w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. 

Tematem przewodnim konferencji będą "Innowacje w Biznesie". Zainspirowany jest on rosnącym zainteresowaniem polskich studentów pracą w branży technologicznej i internetowej oraz rozwojem innowacji w Polsce. W ramach spotkania zaplanowane są między innymi warsztaty, panel dyskusyjny, sesja informacyjna oraz tradycyjna formalna kolacja. 

 

Konferencja skierowana jest do polskich studentów najlepszych brytyjskich uczelni oraz przedstawicieli firm, instytucji naukowych i rządowych w Polsce. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie polskim studentom, że polski rynek pracy i firmy na nim działające, są bardzo rozwinięte i otwarte na zatrudnianie młodych, ambitnych ludzi. Wydarzenie odbędzie się w The Cambridge Union, siedzibie jednego z czołowych stowarzyszeń debatanckich w Europie.

 

W styczniu 2015 r. odbyła się pierwsza edycja projektu, która okazała się olbrzymim sukcesem. W prezentacjach, spotkaniach networkingowych i warsztatach uczestniczyło ponad 100 polskich studentów, 15 firm i instytucji.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej www.nextsteppoland.org.

 

Źródło:www.pi.gov.pl

Data:04.01.2016