Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

ZAPROSZENIE na seminarium szkoleniowe KPB UNI-BUD, 27 – 28 listopada 2015 r., Sofitel Warsaw Victoria

Szanowni Państwo,
w imieniu Korporacji Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD serdecznie zapraszamy na seminarium szkoleniowe UNI-BUD-u organizowane w ramach tegorocznego cyklu szkoleń pod hasłem: „Nowe tendencje w UE dotyczące transgranicznego świadczenia usług – zmiany prawa, zagrożenia i perspektywy dla polskich firm na lata 2015 – 2016”.


Seminarium adresowane jest do eksporterów usług zainteresowanych aktualną wiedzą na temat ogólnych zasad i warunków obowiązujących w krajach UE i EOG (prawo, podatki, ubezpieczenia społeczne) ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego i holenderskiego.
Swój udział jako Prelegenci – w pierwszym dniu seminarium – i jako Konsultanci – w drugim dniu zajęć potwierdzili już: Pani Anna Siwiecka oraz Panowie: Jerzy Erkiert, Uwe Komm, Heinz Moll, Marcin Lewandowski.
Organizatorzy zapewniają interesujący program stanowiący przegląd zmian prawa unijnego w zakresie delegowania pracowników w ramach świadczenia usług oraz szczegółowe omówienie wybranych regulacji prawnych i skutków ich wprowadzenia w Niemczech i Holandii.
Na ostatnie tegoroczne spotkanie zapraszamy do usytuowanego w samym sercu Warszawy hotelu Sofitel Warsaw Victoria, gdzie 27 listopada b.r. uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania wielu aktualnych i ważnych dla eksporterów informacji a wieczorem wymienić poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami seminarium w czasie „andrzejkowej” - integracyjnej kolacji.
Serdecznie zapraszamy

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem UNI-BUD