Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zapraszamy na cykl wydarzeń „Dzień bez konfliktu w biznesie”

Ministerstwo Gospodarki rozpoczyna cykl wydarzeń promocyjno-edukacyjnych pn. „Dzień bez konfliktu w biznesie”. Ich celem jest podniesienie poziomu wiedzy oraz wzrost świadomości obywateli na temat alternatywnych metod rozwiązywania sporów gospodarczych oraz zachęcenie do rozwiązywania konfliktów w drodze mediacji.

Wydarzenia z cyklu „Dzień bez konfliktu w biznesie” odbędą się w październiku 2015 roku w Warszawie. Podczas konferencji i spotkań, właściciele i kadra zarządzająca przedsiębiorstw, działy prawne i HR, doradcy, członkowie zarządu, a także media i opinia publiczna będą miały szansę na bliższe zapoznanie się z mediacją, jako alternatywną i skuteczną formą rozwiązywania konfliktów w biznesie.

 

Udział w wydarzeniach z cyklu „Dzień bez konfliktu w biznesie” jest bezpłatny, zgłoszenia można dokonać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 781 453 985, 793 410 008

 

Program wydarzenia:

22.10.2015 r. – „Lunch z mediacją” – spotkanie dla przedsiębiorców (Francusko-Polska Izba Gospodarcza, ul. Widok 8, Warszawa).

28.10.2015 r. – „Dzień bez konfliktu w biznesie” – konferencja prasowa (Centrum Prasowe PAP, Warszawa, ul. Bracka 6/8).

29.10.2015 r. – „Dzień bez konfliktu w biznesie” – seminarium z polskimi i zagranicznymi prelegentami, warsztaty, dyskusja (Centrum Zielna, Zielna 37, Warszawa).

 

Podczas „Dni bez konfliktu w biznesie” uczestnicy poznają najnowsze trendy oraz korzyści wynikające ze stosowania mediacji, dowiedzą się o najważniejszych ułatwieniach, jakie niesie nowa „Ustawa o wspieraniu polubownych metod rozwiązywania sporów”, która wejdzie w życie 1 stycznia 2016. Będą mieli także okazję do szerszego zapoznania się z informacjami na temat praktycznego zastosowania mediacji w prowadzeniu biznesu. Dzięki zaproszonym ekspertom – doświadczonym praktykom mediacji – poznają polskie i międzynarodowe standardy związane z rozwiązywaniem konfliktów poza sądem.

 

 

Źródło:www.mg.gov.pl

Data:09.10.2015