Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie na spotkanie poświęcone V edycji "Raportu o sytuacji mikro i małych firm w roku 2014" 26.03.2015 r. (czwartek)

Marszałek Województwa Mazowieckiego i Bank Pekao S.A. mają przyjemność zaprosić na konferencję poświęconą V edycji „Raportu o sytuacji mikro i małych firm w roku 2014”.

 

Konferencja odbędzie się w czwartek, 26 marca 2015 r. o godzinie 11:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26 (budynek kina Praha, wejście od ul. Kłopotowskiego).

 

Temat specjalny konferencji „Innowacje w Mikro i Małych Firmach”.

 

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału do czwartku tj. 19.03.2015 r. na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..