Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Akademia PARP zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów on-line. Interaktywna platforma zawiera szkolenia dla osób chcących poszerzyć wiedzę z obszaru:

Czytaj więcej

W obliczu zagrożenia epidemią koronowirusa oraz doniesień medialnych o rozszerzaniu się tego zjawiska w Polsce i Europie podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu wydarzenia, jakim jest Konferencja E-learning Fusion 2020.

Czytaj więcej

W ramach działań wspierających rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego samorząd województwa realizuje szereg przedsięwzięć ukierunkowanych na promocję przedsiębiorczości i kreowanie współpracy  gospodarczej, również w wymiarze międzynarodowym.

Czytaj więcej

W dniach 15 - 16 kwietnia 2020 r. odbędzie się V edycja Konferencji E-Learning Fusion (ELF20).  ELF20 to jedyna Międzynarodowa w Polsce i Regionie Europy Środkowo-Wschodniej Konferencja poświęcona cyfrowym narzędziom szkoleniowym dla biznesu i instytucji.

Czytaj więcej

24 stycznia2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy i marki, firmy i instytucje innowacyjne i rzetelne oraz ci, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczynili się rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.

Czytaj więcej

Przedsiębiorca niejednokrotnie może potrzebować zaświadczenia o tym, że nie ma zaległości w ZUS. Taka informacja jest potrzebna m.in. gdy stara się o kredyt lub startuje w przetargach publicznych. Teraz można uzyskć takie zaświadczenie przez internet, korzystając z serwisu Biznes.gov.pl.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertem, na którym powiemy o RODO w Twojej firmie.

Czytaj więcej

Polsko-Portugalska Izba Handlowa (PPCC) organizuje wielosektorową misję biznesową do Portugalii i zaprasza do przyłączenia się do delegacji biznesowej, która odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 roku. Misja jest doskonałą okazją do poznania środowiska biznesowego w Portugalii i dokładnej oceny możliwości biznesowych na tym rynku.

Czytaj więcej

"Nie lekceważ BHP - czyli przedsiębiorca mądry po szkodzie" - to temat kolejnego spotkania z ekspertem.

Czytaj więcej

Z dniem 13 października 2019 roku weszła w życie ustawa o Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych.

Czytaj więcej